Открыть меню

Візові центри Польщі в Україні

[adsense1]

Візові центри Польщі в Україні

Для отримання польської візи заявник може подати пакет документів до Консульства Польщі або до одного з візових центрів (ППВА).

Згідно укладеного договору між Посольством Республіки Польща в Україні і компанією VF Worlwide Holdings Ltd., прийом документів на візу відбувається за посередництвом офіційних пунктів прийому візових анкет.

Візовий центр (ППВА) – установа, яка є офіційним посередником між Консульством та заявником на отримання візи, до функцій якої входять сбір і первинна обробка документів, а також надання усіх необхідних консультацій. Головне призначення установи — спростити процес подання документів на візу для заяників та розвантажити роботу Консульства.

Співробітники центру лише консультують заявників, перевіряють пакет документів з заповненою анкетою, та надають додаткові платні послуги (фото, медичне страхування, заповнення візової анкети та інше). Далі, усі документи подані заявником до ППВА передаються для розгляду до Генерального Консульства Польщі, яке має повноваження на певній території, що визначається за місцем проживання, роботи чи навчання заявника. Самі ж ППВА не приймають рішення стосовно видачі чи відмови в отримані візи.

Зареєструватися на прийом та призначити дату і час подачі документів потрібно завчасно, зателефонувавши до колл-центру або подавши онлайн заявку на сайті візового центру. При подачі документів на Шенген візу заявники можуть звернутися до ППВА без попереднього запису, завітавши до візового центру свого консульського округу вже з готовим пакетом документів.

Зверніть увагу! Реєстрація на подання документів за допомогою колл-центру, може бути здійснена тільки особисто заявником.

На сьогодні в Україні налічується 17 пунктів прийому візових анкет, які розташовані в 6 консульських округах. Повний перелік візових центрів з їх графіком роботи, місцем розташування та контактними даними наведено нижче.

Візові центри Польщі за Консульськими округами:

[adsense2]
Консульські округи ППВА/міста Області які обслуговуються
Київський Київ
Кропивницький
Київська, Черкаська, Чернігівська, Кіровоградська.
Львівський Львів
Івано-Франківськ
Ужгород
Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська.
Луцький Луцьк
Рівне
Тернопіль
Рівненська, Волинська, Тернопільська.
Вінницький Вінниця
Хмельницький
Житомир
Чернівці
Вінницька, Житомирська, Хмельницька, Чернівецька.
Одеський Одеса
Херсон
Одеська, Миколаївська, Херсонська, Крим.
Харківський Харків
Дніпро
Запоріжжя
Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Донецька, Луганська, Запорізька.

Заявники, які зареєстровані в Донецькій або Луганській областях, мають право подавати документи до будь-якого візового центру Польщі на території України не залежно від консульського округу, але лише за умови надання довідки, яка підтверджує факт переселення. При оформлені Шенген візи, також необхідні документи підтверджуючі факт роботи чи навчання у відповідному консульському окрузі.

Важливо правильно обрати свій консульський округ та ППВА, який вас буде обслуговувати.

© 2020 visa-help.com.ua · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru