Открыть меню

Робота в Польщі для сімейних пар

[adsense1]

Робота в Польщі для сімейних пар

Польща знаходиться прямо в центрі старої Європи. М’який помірний клімат, зручне розташування, стабільна економічна ситуація і високий рівень життя, незмінно привертають до себе численних робочих емігрантів, в тому числі з України. Відносно не складні візові умови, величезний спектр вакансій самого різного плану для чоловіків, жінок та сімейних пар: від робітничих професій до висококваліфікованих фахівців з вищою освітою, а також можливість оформлення офіційного трудового договору з роботодавцем, роблять Польщу найбільш привабливою країною для українських заробітчан. В минулому році українці становили 85% від всіх працюючих в Польщі іноземців.

Серед інших переваг можна відмітити:

 • високий рівень заробітних плат: в півтора-два рази вище українських;
 • офіційне працевлаштування із усіма витікаючими з цього соціальними гарантіями і медичною страховкою;
 • після отримання п’ятирічного безперервного робочого стажу, емігрант має право подати документи на оформлення польського громадянства, отримати паспорт і стати повноправним громадянином країни;
 • на деяких вакансіях претендентові пропонується безкоштовне проживання за рахунок компанії, обіди в робочий час, безкоштовний проїзд на громадському транспорті — автобуси та метро, а також деякі інші пільги;
 • важливу роль відіграють можливість рости і розвиватися в особистому, культурному та професійному плані, перебуваючи на території однієї з найкрасивіших, історично і культурно багатих європейських країн. А також можливість подорожувати по державах Європейського Союзу на спрощених умовах;
 • наявність величезної кількості «комплексних» вакансій для сімейних пар, коли відразу двоє людей — чоловік і дружина, можуть влаштуватися разом на роботу, тим самим полегшивши свій період адаптації.

Вакансії в Польщі для сімейних пар

[adsense2]

Вакансії в Польщі для сімейних пар

Так звані «комплексні» вакансії для сімейних пар в Польщі, безумовно, це один з найбільш привабливих і вигідних варіантів. При переїзді в Польщу парою створюється більш сприятлива психологічна обстановка, простіше звикнути до нової країни, нової роботи і своїх колег, а також це більш вигідно фінансово.

Подружнім парам пропонують наступні вакансії:

 • Пакувальники продуктів харчування, одягу, взуття, деталей і так далі. Допустимий вік працівників до 60 років, робочий день може бути від 8 до 12 годин на добу, заробітна плата — від 10 до 13 злотих на годину. Для роботи потрібні хороша фізична форма і витривалість, так як більшу частину дня доведеться проводити на ногах. Деякі роботодавці пропонують брати на себе додаткові оплачувані статті витрат своїх співробітників: проживання, проїзд до місця роботи.
 • Працівники на склад. Тут обов’язки чітко поділяються: жінки займаються фасуванням і упаковкою товару, чоловіки — їх вивезенням зі складу та транспортуванням.
 • Працівники на ферми, в теплиці, парники, городи. Чоловіки займаються перекопуванням землі, посадкою, удобренням, транспортуванням готового товару, жінки — поливом, прополкою, зборами урожаю і упаковкою.
 • Працівники в готелі, хостели, ресторани та інші установи: чоловіків запрошують на місця вантажників, носильників, двірників, садівників; жінок — на місця прибиральників, покоївок, офіціантів, прачок.
 • Збирачі ягід і грибів та лікарських трав.

Для кваліфікованих фахівців з досвідом роботи та зі знанням польської мови, підійдуть вакансії адміністраторів, менеджерів, портьє, екскурсоводів, музейних доглядачів, перекладачів, програмістів, лікарів і т.д. Також можна влаштуватися кухарями, викладачами, працювати репетиторами музики, іноземної мови, це дуже прибуткові варіанти.

Вимоги роботодавців до сімейних пар

Крім законодавчих еміграційних норм, існують правила, які пред’являють самі роботодавці своїм потенційним співробітникам:

 • знову ж, знання польської мови або хоча б англійської, це стосується навіть претендентів на робочі професії, адже висловлюватися з поляками все ж доведеться;
 • відсутність шкідливих звичок, куріння і розпивання алкогольних напоїв тут вкрай не вітаються;
 • міцне здоров’я, хороша фізична форма, витривалість;
 • хоча б мінімальний досвід в обраній сфері;
 • відсутність дітей (у деяких роботодавців).

Таким чином, робота в Польщі для сімейної пари — це захоплююче і перспективне підприємство, яке може перерости в відмінний шанс перебратися до Європи на постійне місце проживання.

© 2020 visa-help.com.ua · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru